Незважаючи на загрози життю та здоров’ю нашого персоналу, повну відсутність договорів з окупаційною владою щодо забезпечення безпеки пересування автомобілів охорони, ми для своїх клієнтів відновлюємо роботу пульта. Спостерігаємо за об’єктами 24/7 із передачею інформації власникам.

Висловлюємо надію на порозуміння.

Підтримуємо своїх клієнтів усіма силами та засобами та сподіваємося на якнайшвидше введення в роботу екіпажів наших бійців.

Бажаємо удачі та оптімизму!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!🇺🇦

 

Встреча в Великой лепетихе

Встреча в Великой лепетихе

Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 01/03/2018 — 14:01

Сьогодні охоронні послуги стають більш затребуваними. Кваліфікований захист майна хвилює як великі підприємства, організації так і приватних осіб, рядових жителів селища, адже для багатьох власна безпека — це питання необхідності. З цього приводу селищний голова Микола Сінькевич запросив до селищної ради представників Державної охоронної служби України (ДСО) та приватної охоронної компанії «Арсенал». Зустріч відбулася з приватними підприємцями, сільгоспвиробниками селища, у ході якої обговорювалось питання надання повноцінних послуг по охороні приватного майна громадян та комунальної власності нашого районного центру.

Працівники охоронних служб роз’яснили специфіку своєї роботи, детально відповіли на усі запитання. Присутні підприємці та сільгоспвиробники у подальшій роботі надали перевагу охоронній компанії «Арсенал». Це компанія, яка на ринку охорони південного регіону України надає послуги уже понад 20 років і є одним із лідерів у цій галузі. А добровільне формування «Арсенал-Захист» забезпечує громадський порядок на вулицях міст і сіл області. За статистикою, при наявності груп швидкого реагування злочинні дії (крадіжки, незаконне проникнення, тощо) у містах та селищах зменшуються на 50%.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0663123476 (Скрипка Ігор Григорович).

Comments are closed.